RN55D2703FB14
MFR.Part #
RN55D2703FB14
JLCPCB Part #
C1394573
Description
-65℃~+175℃ 125mW 270kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors