RN55D2701FR36
MFR.Part #
RN55D2701FR36
JLCPCB Part #
C1772656
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors