RN55C5001CB14
MFR.Part #
RN55C5001CB14
JLCPCB Part #
C1401370
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors