RN55D2671FB14
MFR.Part #
RN55D2671FB14
JLCPCB Part #
C1415206
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.67kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors