RN55D2553FBSL
MFR.Part #
RN55D2553FBSL
JLCPCB Part #
C1427283
Description
-65℃~+175℃ 125mW 255kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors