RNR55J1001DPB14
MFR.Part #
RNR55J1001DPB14
JLCPCB Part #
C1455004
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors