RN55D2371FRSL
MFR.Part #
RN55D2371FRSL
JLCPCB Part #
C3357380
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.37kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors