Y006246K9000T0L
MFR.Part #
Y006246K9000T0L
JLCPCB Part #
C1485696
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 46.9kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors