RN55D2322FR36
MFR.Part #
RN55D2322FR36
JLCPCB Part #
C1765282
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors