RN55D2260FBSL
MFR.Part #
RN55D2260FBSL
JLCPCB Part #
C3519487
Description
-65℃~+175℃ 125mW 226Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors