P0805Y8450BBT
MFR.Part #
P0805Y8450BBT
JLCPCB Part #
C4010002
Description
-55℃~+155℃ 200mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount