RN55D2211FRE6
MFR.Part #
RN55D2211FRE6
JLCPCB Part #
C3415386
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.21kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors