RN55D2153FBSL
MFR.Part #
RN55D2153FBSL
JLCPCB Part #
C1427311
Description
-65℃~+175℃ 125mW 215kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors