RN55D2100FRSL
MFR.Part #
RN55D2100FRSL
JLCPCB Part #
C3480678
Description
-65℃~+175℃ 125mW 210Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors