RN55C1022FRSL
MFR.Part #
RN55C1022FRSL
JLCPCB Part #
C3525285
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors