RN55C1580BBSL
MFR.Part #
RN55C1580BBSL
JLCPCB Part #
C3562090
Description
-65℃~+175℃ 125mW 158Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors