RN55D1R65FB14
MFR.Part #
RN55D1R65FB14
JLCPCB Part #
C1415360
Description
-65℃~+175℃ 1.65Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors