RN55D1R10FB14
MFR.Part #
RN55D1R10FB14
JLCPCB Part #
C1414876
Description
-65℃~+175℃ 1.1Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors