RN55D1R00FB14
MFR.Part #
RN55D1R00FB14
JLCPCB Part #
C1414889
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors