RN55D19R6FR36
MFR.Part #
RN55D19R6FR36
JLCPCB Part #
C1764880
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors