RN55D13R7FR36
MFR.Part #
RN55D13R7FR36
JLCPCB Part #
C1766497
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors