RN55D1913FBSL
MFR.Part #
RN55D1913FBSL
JLCPCB Part #
C3386387
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors