BFC238332623
MFR.Part #
BFC238332623
JLCPCB Part #
C6514776
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 62nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS