RN55D1912FRE6
MFR.Part #
RN55D1912FRE6
JLCPCB Part #
C1768491
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors