RN55D18R2FBSL
MFR.Part #
RN55D18R2FBSL
JLCPCB Part #
C1426900
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors