CMF60200R00BHR6
MFR.Part #
CMF60200R00BHR6
JLCPCB Part #
C1787463
Description
-55℃~+175℃ 1W 200Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors