RN55D1823FRSL
MFR.Part #
RN55D1823FRSL
JLCPCB Part #
C3493758
Description
-65℃~+175℃ 125mW 182kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors