RN55D1784FRE6
MFR.Part #
RN55D1784FRE6
JLCPCB Part #
C1795232
Description
-65℃~+175℃ 1.78MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors