RN55D1742FRSL
MFR.Part #
RN55D1742FRSL
JLCPCB Part #
C3492487
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors