RN55E1742FRSL
MFR.Part #
RN55E1742FRSL
JLCPCB Part #
C1793367
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.4kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors