RN55D1741FRE6
MFR.Part #
RN55D1741FRE6
JLCPCB Part #
C1769235
Description
-65℃~+175℃ 1.74kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors