RNC50J1721BSB14
MFR.Part #
RNC50J1721BSB14
JLCPCB Part #
C1466451
Description
-65℃~+175℃ 1.72kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors