RN55D1722FRE6
MFR.Part #
RN55D1722FRE6
JLCPCB Part #
C3500028
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors