CRCW2512523KFKEG
MFR.Part #
CRCW2512523KFKEG
JLCPCB Part #
C2126389
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS