RN55D1623FBSL
MFR.Part #
RN55D1623FBSL
JLCPCB Part #
C1427393
Description
-65℃~+175℃ 125mW 162kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors