RN55D15R8FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55D15R8FRE6
JLCPCB Part #
C1770464
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors