PTCCL05H131ETE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTCCL05H131ETE
JLCPCB Part #
C3760578
Description
-40℃~+85℃ 1.2A 130mA 195mA 5mm 60V Plugin Resettable Fuses ROHS