RN55D1430FBSL
MFR.Part #
RN55D1430FBSL
JLCPCB Part #
C1427820
Description
-65℃~+175℃ 125mW 143Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors