RN55D1372FBSL
MFR.Part #
RN55D1372FBSL
JLCPCB Part #
C1427418
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors