RN55E8061DRSL
MFR.Part #
RN55E8061DRSL
JLCPCB Part #
C1806865
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors