RN55D1370FRSL
MFR.Part #
RN55D1370FRSL
JLCPCB Part #
C1781810
Description
-65℃~+175℃ 125mW 137Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors