RN55D1334FB14
MFR.Part #
RN55D1334FB14
JLCPCB Part #
C1442238
Description
-65℃~+175℃ 1.33MΩ 125mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors