RN55D1384FB14
MFR.Part #
RN55D1384FB14
JLCPCB Part #
C1404743
Description
-65℃~+175℃ 1.38MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors