RN55D1301FBSL
MFR.Part #
RN55D1301FBSL
JLCPCB Part #
C1427158
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors