RN55D1271FRE6
MFR.Part #
RN55D1271FRE6
JLCPCB Part #
C1771112
Description
-65℃~+175℃ 1.27kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors