RN55C5362BR36
MFR.Part #
RN55C5362BR36
JLCPCB Part #
C1785201
Description
-65℃~+175℃ 125mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors