RN55D1270FRSL
MFR.Part #
RN55D1270FRSL
JLCPCB Part #
C1781595
Description
-65℃~+175℃ 125mW 127Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors