RN55D1240FBSL
MFR.Part #
RN55D1240FBSL
JLCPCB Part #
C1427310
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors