RN55D1215FB14
MFR.Part #
RN55D1215FB14
JLCPCB Part #
C1431048
Description
-65℃~+175℃ 12.1MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors