RN55C6651FR36
MFR.Part #
RN55C6651FR36
JLCPCB Part #
C1766821
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors